درباره ما

برخی از

خدمات کلینیک دیسک و ستون فقرات

درمان دیسک کمر و دیسک گردن به روش های غیر جراحی و انواع روش های جدید جراحی از جمله خدمات کلینیک دیسک و ستون فقرات دکتر اسحاقی است که انجام می دهد.اکثر مردم به دنبال راه ها و روش های درمان کمر درد و دیسک کمر و ستون فقرات بدون جراحی هستند.

درمان دیسک و ستون فقرات بدون جراحی :

1- داروهای ضد التهاب
2- فیزیوراپی
3- ورزش های مناسب 
4- کشش درمانی
5- کایروپراکتیک ( درمان های دستی)

 

درمان دیسک و ستون فقرات با جراحی :

  • تزریف اپیدورال
  • جراحی دیسککتومی
  • جراحی دیسک با لیزر
  • جراحی لامینکتومی

بخش ها

بخش های کلینیک ما

دلایل انتخاب ما

کلینیک دیسک و ستون فقرات دکتر اسحاقی با ارائه روش های نوین درمان دیسک کمر و دیسک گردن و ارائه روش های تشخیصی در کلینیک ، شرایط را برای آسایش شما فراهم کرده است. دکتر اسحاقی با 25 سال سابقه طبابت و جراحی در ایران و آمریکا تا بحال عمل های پیچیده ستون فقرات را با موفقیت انجام داده اند.

فرآیند درمان دکتر قاسم اسحاقی به این صورت است که بعد از معاینه بیمار و ارائه پرسش های از بیمار و تکمیل پرونده در 4 مرحله به مداوای بیمار می پردازند.

1- دارو درمانی و ورزش های مناسب 

2- با فیزیوتراپی و کشش درمانی و روش های غیر جراحی

3- جراحی دیسک با لیزر (جراحی بسته)

4- جراحی دیسک کمر باز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

برای دریافت نوبت حضوری می توانید با شماره های 88203591-021 و 88203592-021 تماس بگیرید. در غیر اینصورت از طریق نوبت دهی آنلاین نوبت خود را ثبت نمائید و ما را در ارائه خدماتی بهتر همراهی نمائید.

جهت دریافت نوبت ویزیت آنلاین تصویری هم با شماره 88203592- 021 تماس گرفته یا از طریق نوبت دهی اینترنتی نوبت خود را ثبت نمائید.

بارگذاری...